Klubo istorija

Samojedų klubas – samojedų veislės šunų mylėtojus vienijanti ne pelno siekianti organizacija. Tokie mes esame šiandien, tačiau bendravimas tarp samojedų augintojų ir mylėtojų, dalinimasis bendromis problemomis bei patarimais prasidėjo kur kas anksčiau – dar forume supermama.lt, o 2010-ųjų metų spalio mėnesį pirmoji žinutė pasirodė tik ką bendruomenės aktyvistų sukurtame forume samojeduklubas.lt

Bendruomenės nariai aktyviai dalijasi samojedų auginimo patirtimi tarpusavyje bei su potencialiais samojedų veislės augintojais, stengiasi suteikti informacijos apie šuniukų pasirinkimą, Lietuvoje bei užsienyje veikiančius veislynus. Dauguma bendruomenės narių aktyvūs parodų dalyviai. Klubui priklauso keli LKD registruoti veislynai. Forumo nariai su augintiniais lanko vaikų globos namų, senelių, neįgalių žmonių pensionatų gyventojus.

Būdami vieningos nuomonės ir vienijami tų pačių tikslų 2013-ųjų metų sausio mėnesio 5 dieną Palūkščio dvare “Rokynė” samojedų mylėtojai susirinko, kad galėtų oficialiai įforminti ir plėsti savo veiklą. Susirinkime buvo suderinti būsimo klubo įstatai, teikiamu paslaugų kainoraštis, papildomi reikalavimai veisimui, išrinkti tarybos nariai ir prezidentas, išrinktas pavadinimas – “Lietuvos samojedų klubas”.

Vienas pagrindinių Lietuvos samojedų klubo steigimo tikslų – kova su neregistruotais, nelegaliais šunų daugintojais. Siekiame ugdyti potencialių samojedų augintojų savimonę, išlaikyti aukštus veislės standartus ir eliminuoti nelegalius daugintojus mažindami samojedų veislės šuniukų be kilmės dokumentų paklausą.

Kviečiame prisijungti visus samojedų veislės šunų mylėtojus ir drauge saugoti, puoselėti ir tiesiog mylėti savo augintinius. Jums tereikia užpildyti prašymą, jį pasirašyti ir kopiją atsiusti el. pašto adresu – info@samojeduklubas.lt, prezidentui patvirtinus prašymą, susimokėti stojamąjį ir nario mokesčius. Nuo 2013-02-18 d. Lietuvos samojedų klubui suteiktas paramos gavėjo statusas, todėl labai prašome palaikyti mūsų veiklą ir pervesti 2 proc. savo pajamų pajamų.

LIETUVOS SAMOJEDŲ KLUBAS
Juridinio asmens kodas   303002689
Paramos gavėjas nuo   2013.02.18
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT487300010134580969
bankas AB Swedbank
banko kodas 73000
SWIFT kodas  HABALT22

Aktualūs dokumentai:

LSK įstatai

LSK teikiamų paslaugų kainoraštis

Papildomi reikalavimai samojedų veisimui LSK nariams

Prašymas priimti į LSK