Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Belyi Volk Nektarinka

Pagrindinė kategorija > Mūsų samojedai :)

Belyi Volk Nektarinka

(1/8) > >>

GiedreR:
labas, Samojedu myletojai:))) esam naujokai, pagaliau igyvendinau sena svajone isigyti sita suni, tik kai isiginau ir apsilankiau jusu klubo forume:))) pasirodo cia jusu tiek daaaug:))) mano mazosios merginos vardas Belyi Volk Nektarina,  mum dar tik 3,5 menesio.
sia vasara taip netycia skaidziau rusu skelbimu tinklapius pamaciau ir savo grozi kurio man labai reikejo:DD jauciau jau kad ji man:))) bet kiek laukimo ir kiek nervu ir streso buvo ja gaut tai cia neapipasakojama :/// bet vis del to mazoji padauza jau namie:))) mielai susipazinsimnsu visais.  P. S.   labai aciu administracijai kad prieme i sita foruma:)

Ingaa:
Sveiki prisijungę  :syp010: Labai graži jūsų mergina. Jei kils kokių klausimų auginant - drąsiai klauskite.

jurrrga:
sveiki, smagu kad prisijungėt  :syp010:

Alywuoge:
Sveiki prisijungę  :syp001: kiek pamenu šio veislyno šuniukai turi problemų su socializacija, tad skirkite labai didelį dėmesį tam. daugiau gal Henrikas gali papasakot, bijau nusišnekėt ;)

GiedreR:
Tikrai? :)) aciu labai idomu labai butu surasti tada Henrika:))) as dar cia nelabai isiaiskinau kaip nadotis situo forumu:)))

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version