Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Sveikata

Pagrindinė kategorija > Naudinga informacija samojedų šeimininkams

Sveikata

(1/165) > >>

maksas:
Noretume paklausti ar normalu jei nosyte truputi parudavo? Gal kokiu medziagu trukumas? Ar dar kas negerai?

editass:
Pas jus atsirado taip vadinama „ žieminė nosis"-labai daug šunų tokias žiemą turi. Nosis pašviesėja, nublunka dėl saulės šviesos trūkumo žiemą. Pavasarį atsiras daugiau  saulytės ir viskas vėl susitvarkys.

maksas:
aciu labai uz informacija

Verutea:
Ir man ramiau pasidarė. Maniau, kad nuo pakeisto maisto taip.

Julija:
sveiki, esu anujoke siame forume, turiu smaojeda noreciau suzinoti pas koki veterinara Vilniuje vedat svao suniukus? nes vedziau pas viena skiepyti bet kazkaip suniukui atsirado problemos su sveikata ir noreciau nuvest pas kita veterinara kad paziuretu kas jam, nes karts nuo karto jam pradeda galva drebeti :syp064: ir nzn nuo ko nes jau vaikstom vaikstom ir nieks negali pasakyti kas jam... gal turit geru veterinaru pas kuri galima kreiptis ir pades mano suniui :syp062:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version