Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Samojedo maudymas-paruosimas parodoms

Pagrindinė kategorija > Skelbimai

Samojedo maudymas-paruosimas parodoms

(1/4) > >>

Klajokliu suo:
Nemazai samojedu seimininku susiduria su kailio prieziuros problemom ,o problemu teko girdeti ivairiu-nera tam tinkamu salygu, kosmetikos,laiko,noro .....
Kad  nekiltu Jums tokiu problemu galiu pasiulyt sutvarkyti Jusu suni  namu dzaigsmui ,kad butu malonus priimti i lova :)  taip pat paruosti kaili parodoms . Turiu tam tinkamas  salygas , kokybiska kosmetika ir patirties .
Norintys rasykite asmenine zinute arba skambinkite 860204019

SDianna:
Noreciau ir as pasiulyti savo pagalba  :syp002:
Ruosiu  sunis  tiek parodom tiek namam.
Galit kreiptis jeigu ieskot profesionalios kosmetikos ar kitu priemoniu Jusu baltukams.
Isstatau sunis parodom, pries tai individualios hendlingo pamokos !
Drasiai krepkites DIANA mob.860130626

Greta:
Aš labai norėčiau kokios priemonės, kurią purškiant palengvina šukuoti kailį, gal kas ką gali rekomenduoti? :) Kažkada pas Dalia buvau užsiprašius tos priemonės, bet kolkas dar negavau  :syp029: Paimčiau ar kokio koncentrato mažesnį kiekį, ar taip ko nors.. Iki šiol naudojau K9 purškiklį prieš šukavimą, bet jau pabaigiau

Klajokliu suo:

--- Citata nuo: Greta on December 05, 2013, 03:35:37 PM ---Aš labai norėčiau kokios priemonės, kurią purškiant palengvina šukuoti kailį, gal kas ką gali rekomenduoti? :) Kažkada pas Dalia buvau užsiprašius tos priemonės, bet kolkas dar negavau  :syp029: Paimčiau ar kokio koncentrato mažesnį kiekį, ar taip ko nors.. Iki šiol naudojau K9 purškiklį prieš šukavimą, bet jau pabaigiau

--- End quote ---
Greta,atsiprasau,pamirsau  :syp030: jeigu tinka ,turiu ir galiu ipilti kiek reikia  ,sugedinai  :syp062: tikrai tikrai pamirsau  :syp030:

SDianna:
kokios problemos su kailiu? Ar Jus norit tiesiog pries sukavima sudrekint kailiuka, ar kad maziau veltusi?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version