Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Bondas

Pagrindinė kategorija > Mūsų samojedai :)

Bondas

(1/29) > >>

Bondas:
O viskas buvo taip:
2011 03 12 nutarėme pasivaikščioti smiltynės papludimiu. Keldamiesi keltu, pirmą kartą pamatėme samojedo veislės šunelius :)

Daug domėjomės, skaitėme apie šios veisles šunelius ir pagaliau nusprendėme, kad mums reikia samojedo.  Pasiskaitinėje šiame forume apie lietuvoje esančius veislynus, išsirinkome "Pajūrio žvaigždė" veislyną. Štai mūsų pirmas susitikimas su "Pajūrio žvaigždė" (pamaivoshka)  :syp018:

Dar po kelių apsilankymų pas veisėjus štai ką pamatėme:  :syp015:

Kadangi buvome nusprendę jog norime berniuko, tai iš 4 vaikinų išsirinkome žydrąjį berniuką.

Ir štai mums jau 26 dienos  :syp023:

O čia aš su savo sūnum  :syp015:

Liko tik vienas mėnesiukas ir šis mažylis jau lakstys po mūsų kambarius.  :syp011:  Kaip mums seksis augti, papasakosime vėliau  :syp018:

Klajokliu suo:
Labai grazi istorija  :syp010: grazus mazyliai  :syp074: jau visai nedaug ir laukti liko  :syp002:

Moni:
Oj baltu pavydu pavydžiu, teko garbė ir man pačiupinėti tuos kleckus, taip pat ir jūsų vaikiną..  :syp023: Gerų emocijų užtaisai tiek kleckai  :syp023:

dryade:
Vajei, tai kiek suprantu jūs jau ganėtinai ilgai laukėt savo samuko :syp023: labai sveikinu :) man tokios istorijos pačios gražiausios, kai žmonės ilgą laiką laukia vados, laukia SAVO šuniuko, svajoja apie jį.. ech...:syp023: Baltai pavydu net.
Tikiu, kad tas būsimas šuniukas taps jūsų geriausiu draugu :syp056:

Tina78_Braitonas_:
fainuolis samukas  :syp023:,o laukti tikrai reikejo gelezines kantrybes itariu  :syp013: bet verta :syp056: labai grazi istorija ir matyti,kad jis labai laukiamas bei bus gerose rankose :syp018: dziaukites mazuciu pukuociuku nes nepajusite kaip greitai jis uzaugs :syp023:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version