Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Ruja

Pagrindinė kategorija > Naudinga informacija samojedų šeimininkams

Ruja

(1/10) > >>

Alizee:
Sveikos,noreciau daugiau suzinoti apie paneliu ruja  :syp056: kaip saugotis nuo draugu,kaip maintinti ar viskas galima ?Kiek po kraujavimo dar pasaugoti kyla daug klausimu  :syp030:

Alywuoge:
auginu patiną, tad kaip padori šeimininkė prašau saugoti nuo kavalierių visą mėnesį nuo kraujavimo pradžios, po rujos išmaudyt ir pavalyt acto tirpalu (kaip silkei). kadangi kalytei nereikia apeiti didelės teritorijos ir viską išžymėti tai prašau vaikščiot atokesnėse vietose, ir pačiai ramiau. o valgyt viską galima.
šituo klausimu dar pasigirsiu: pas mus parke irgi daug kalyčių, tai rujojimo metu esam sutarę, kad kalytės eina į vieną parko pusę, o patinai vaikštinėja kitoj  :syp010: yra tik dvi mopsų kalytės, kurių šeimininkė su mumis nebendrauja tai kai ruja prasideda toji kaip tik priešingai elgiasi. pradeda vaikštinėt po visą parką. vieną kartą labai supykau, nes Bravo lekia paskui tas jos rujojančias per gatvę ir vos mašina nenutrenkė  :syp062: o tam durneliui dzin - visas putom apėjęs... dabar jau saugomes mes tų mopsių, kai jos rujoja stengiuosi vest šunį į kitą parką... ir vis stebiuosi, kokia nesupratlyva moteriškė  :syp062:

Klajokliu suo:
Alizee,mes laikom  kales ir du patinus , su sia problema labai lengvai susitvarkom :syp056: Pirma rujos savaite  patinai visai nesidomi rujojancia kale ,o veliau jau atskiriam nuo patinu ,kad nebutu netyciuku  :syp013: ,bet aplamai Patrikui stoga pradeda rauti tik nuo ovuliuojanciu kaliu ,o Duniui aplamai DZIN  :syp013:
Pries keleta dienu turejome rujojancia kale (Patrikui) zmones vargo, veziojo praktiskai savaite laiko,o Patrikas pauosto,neidomi dar ir  progesterono testo nereikia,  :syp015: tai pagaliau sulauke ovuliacijos ir sukerge 14-15 diena ,musu nei viena kale taip velai neovuliuoja ,o pasitaiko visko ,Alize,siulyciau saugoti kalyte nes neaisku kada ji bus pasiruosi  :syp002: skirtingai buna
Nesugalvokite apiplauti kale ir isvesti valandos begyje i lauka ,rujojanti kale greitai gali gauti uzdegima ,pasimokiau pati :syp062:

Alizee:
aciu uz atsakymus  :syp010: o ar normalu kad Alize lipa ant kitu kaliciu per ruja kazkaip kiek kalbejau kitu veisliu nelabai taip elgesi  :syp034: tai normalu ?

Alywuoge:
normalu ir per ruja ir ne pr ruja... tiesiog Alizee dominuojanti kalė ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version