Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Daiktelių Priežiūrai Sąrašas: Patarimai, Pasidalinkim Patirtimi

Pagrindinė kategorija > Naudinga informacija samojedų šeimininkams

Daiktelių Priežiūrai Sąrašas: Patarimai, Pasidalinkim Patirtimi

(1/14) > >>

Mila:
Sveiki,

Pasidalinkime čia labiausiai pravertusiais daiktais, priežiūros įrankiais, bei perspėjimais apie netikusius. Galėtume išskirti bazinį krepšelį naujai atvykusiam šuneliui bei tolesnį kraičio tobulinimą augant poreikiams. Kas ką nujo pamėgino ir kaip patiko...mums ir mūsų numylėtiniams.

Galime dalintis akcijomis, nuolaidomis perkant urmu, kooperuotis masiniams pirkimams užsienyje.

Birutė:
Man atrodo geriausias zaislas KONGAS pas mus jis juodas super stiprus,Bacas jau zino jei konga "uzkraunu" vadinasi darbo diena. Tikrai labai stiprus ir megstamas zaislas. Minksti zaislai mums tai +- 1 val. ir jau "skerstuves".
Man dar labai aktuali tema sukos ir taisyklingas sukavimas, nes suku namie net nezinau kiek turim, bet vistiek ne tas, bet cia gal ne sukos kaltos, o rankos ....   :syp029:  Reiks uzsirasyti pas ka nors i sukavimo kursus  :syp056:

Greta:
O aš iš savo pusės patarčiau pirmomis dienomis turėti kokį pliušinį žaislą mažyliui. Man teko iškart palikti vieną ilgesniam laikui, tai grįžus radau šalia to žaislo, ir dažnai su juo priguldavo :)

Radvile:
O aš labai patariu pirmai dienai turėti šuniui pleduką/guolį gerai apgalvotoje vietoje, kad nereikėtų paskui jo perkelinėt ir kad mažius ten nebūtų atskirtas nuo kitų šeimos narių. Greta galima padėti kokį žaisliuką, pagirti kai ten atsigula ir pan - tiesiog kad šuniukas turėtų savo vietą, kurioje jaustųsi saugus ir ramus ir prie jos pratintųsi nuo pat mažens :)

jurrrga:
Galvoju taip,kad reikia turėti:
1. 2vnt. dubenėlių (vandeniui ir maistui)
2. maistas
3. minkštas žaislas
4. kamuoliukas žaisti
5. gultas arba kažkas ant ko šuniukas gulės(nors čia jau pats šuo arba gulės arba ne,bet turėti jau reikėtų)
6.pavadėlis
7.šukos(grėblys ir šepetys)

o paskui jau pagal poreikius kam antsniuko,kam petnešų, kam narvo :syp015:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version