Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/samojedu/domains/samojeduklubas.lt/public_html/forumas/Sources/Load.php(194) : runtime-created function on line 3
Sterilizacija/kastracija

Pagrindinė kategorija > Naudinga informacija samojedų šeimininkams

Sterilizacija/kastracija

(1/9) > >>

Avietytė:
Labuka  :syp030:
esu labai pasimetusi  :syp033: nes nebežinau ką daryti. Šiandien veterinaras pasiūlė Najukei atlikti sterilizaciją, tipo apsaugant nuo ligų ir vėžių, nes neplanuojam jokių vadų.
Gal kas esat susidūrę ir galit parašyti savo nuomonę, iš patirties išdėstyti pliusus ir minusus.
Kadangi Nają begalo myliu ir noriu jai visko ko geriausio, tad nežinau, kas geriau sterilizuoti ją ar ne?  :syp034:

dryade:
Oi, Avietyte, mane tokios pačios dvejonės kankina :syp034: patart iš patirties nieko negaliu. Bet rekomenduoju pasiskaityti tikrai neblogus straipsnius apie tai http://agiesha.blogas.lt/kastracijos-ir-sterilizacija-1570.html  ir antra dalis http://agiesha.blogas.lt/kastracijos-ir-sterilizacijos-pliusai-ir-minusai-2-dalis-1571.html

Šiaip jei Pūga sunkiai perneštų rujas ar pasireikštų kokie netikri nėštumai, tai iškart sterilizuočiau ją, bet dabar kažkaip nesiryžtu guldyt sveiko šuns po skalpeliu  :syp032:

Avietytė:
Dryade >> dėkui labai.
Tai va, man Najuką guldyt po skalpeliu - tai kažkas baisaus  :syp062:

Asta:
Avietyte - o ar kyla kokiu problemu su Najuke del rujos? Ar pasireiskia netikri nestumai? Jei ne - tai gal nelabai ir verta. Kastracija gali padet apsaugot nuo ligu, bet jei neturit jokiu bedu tai nezinau ar verta operuot  :syp034: Kalytems operacija sudetingesne nei patinukams, o viena dazniausiai pasitaikanciu bedu po operacijos tai slapimo nelaikymas  :syp029:
Nors mano draugai turi kastruota malinua kalyte tai neatsidziaugia kad operavo, bet ta kalyte per rujas labai stresuodavo.

Kad Knuta kastravom - neatsidziaugiu. Vaizdas po operacijos ir narkozes labai liudnas  :syp062: Bet Knutukas pasitaise labai greitai  :syp010: Musu atveju kastracija buvo puikus sprendimas  :syp056:

Avietytė:
Na kolkas jokių bėdų nepastebėjau, o lyg tai ir neturi jų (tfiu tfiu tfiu) apart paskutinę rujos savaitę slindančio nelabai malonaus kvapelio  :syp015: :syp030: kad nė šampūnas nelabai padeda  :syp015: ir taškelių ant grindų  :syp030:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version