Shows Kauno žiema`2014 and Kikos taurė`2014

2014 01 25 Kauno žiema`2014

Judge RATIBOR CEKIC (Serbija/Serbia)

DOGS:
Junior class:
108 Kimberly of Carusoe Vidnavska Zare – exc.1, LTCAC, JNBOB, BOB, JBIS-2, BOG-4
109 Klajoklių šuo Funky Amigo of Webmaster – exc.4
110 Klajoklių šuo Funky Aras of Webmaster – exc.3
111 Klajoklių šuo Funky Fuego of Webmaster – very good
112 Mazoji loke Amuras – exc.2
113 Solo – very good

Open class:
114 Kenventaki GREG Imperial Henry – exc.1, LTCAC

Champion class:
116 Kapitan Vihr Iz Moskovskoy Meteli – exc.1, LTCAC, N
117 Klajokliu suo Dunai of Benji – exc.2, BIS Brace2

BITCH:
Pyppy class:
118 Kenventaki Jane Eyre – best puppy

Junior class:
120 Mazoji loke Amija – exc.1, JNCAC, LTJCH, LVJCH

Open class:
121 Asinora baltas vilkas – exc.4
122 Call it Wild Sibiro Aidas – exc.2
123 Maailmankorver Biscuit Dream – exc.
124 Maailmankorver Dancer in The Dark – exc.3
125 Smiling Miracle Basic Instinct – exc.1, CAC, BOS ♥ ♥ ♥

Champion class:
127 Klajoklių šuo Brijan O’Azzis – exc.1 CAC, BIS Brace2

Kennel Klajoklių šuo – BIS2

2014 01 26 Kikos taurė`2014

Judge TATJANA ROMANOVSKAJA (Baltarusija / Belarus)

DOGS:
Junior class:
Klajoklių šuo Funky Amigo of Webmaster – exc.2
Klajoklių šuo Funky Fuego of Webmaster – exc.3
Mazoji loke Amuras – exc.1, JN, JNBOB, LTJCH, LVJCH, ♥ ♥ ♥
Solo – exc.4

Open class:
Kenventaki GREG Imperial Henry – exc.1, LTCAC

Working class:
Anatina Diplomat – exc.1, LTCAC

Champion class:
Klajokliu suo Dunai of Benji – exc.1, LTCAC, N, BOB, BIS Brace1, BIG2

BITCH:
Baby class:
Smiling Miracle Dandelion Summer – v. promising, best baby, BIS baby5

Pyppy class:
Kenventaki Jane Eyre – v. promising, best puppy

Open class:
Asinora baltas vilkas – exc.3
Call it Wild Sibiro Aidas – exc.4
Maailmankorver Biscuit Dream – exc.
Maailmankorver Dancer in The Dark – exc.2
Smiling Miracle Basic Instinkt – exc.1, CAC, N, BOS ♥ ♥ ♥

Champion class:
Klajoklių šuo Brijan O’Azzis – exc.1 CAC, BIS Brace1

Kennel Klajoklių šuo – BIS4

Congratulations!